ÖZÇELİK POMPA

50 yılı aşkın güçlü, deneyimli ve teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

50 yılı aşkın güçlü, deneyimli ve teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında;

Detay
Misyonumuz & Vizyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,

Detay
Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

Detay

Özçelik Pompa | Bosch - Delphi - Denso Yetkili Servisi

50 yılı aşkın güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak makul fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Unit Pompa
Unit Pompa

Unit pompa, yeni nesil büyük araçlarda kullanılan yakıt basınç sistemidir. Bu sistem ile birlikte pompanın görevi

Detay
Dizel Yakıt Pompası
Dizel Yakıt Pompası

İçerisinde çalışan elemanları ile birlikte ortaya çıkardığı yüksek basınçla yakıtı enjektöre yollamaktadır.

Detay
CRI-Enjektör
CRI-Enjektör

Common Rail, “tutuculu püskürtme” veya “ortak boru” anlamına gelen, dizel motorlarda kullanılan bir yakıt

Detay
Makina Parkurumuz
Makina Parkurumuz

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü

Detay